dla kogo pracujemy ?

Dla tysięcy klientów, którzy jadą do pracy, szkoły, załatwiają swoje sprawy i tak jak my dążą do osiągnięcia wyższego standardu we wszystkim, co robią. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, aby zapewnić pomoc holowanie, mobilną wulkanizację w sposób profesjonalny, na wypadek, gdybyś po prostu wpadł na wybój w drodze. Naszym celem jest szybka, bezpieczna i jak najmniej kosztowna pomoc w ciężkich sytuacjach podczas Twojej podróży..

Akumulator padł bez ostrzeżenia? Silnik działa nieprawidłowo na środku drogi?  Przebita opona i nie masz zapasowego koła? Te nieprzyjemne i potencjalnie niebezpieczne zdarzenia można pokonać w ciągu kilku minut od momentu, gdy do nas zadzwonisz. Zostaniesz natychmiast połączony z uprzejmym dyspozytorem, który będzie Twoim głównym kontaktem, dopóki nie pojawi się operator pomocy drogowej.

CAŁODOBOWA POMOC DROGOWA

MOBILNA WULKANIZACJA

You Can Trust!

 

Zatrudniamy tylko profesjonalnych i uprzejmych kierowców, używamy zawsze sprawnego sprzętu oraz sprawdzonych metod i technik przemysłowych.
Nasza firma jest oryginalnym, zaufanym 24-godzinnym dostawcą usług awaryjnych w  branży holowania, naprawy i usług drogowych od ponad 28 lat 

  • Jesteśmy ekspertami w zakresie transportu pojazdów, oferujemy pomoc w razie awarii – jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę.
  • Celem naszej firmy jest zapewnienie naszym klientom bezpieczny i szybki transport ich pojazdów
  • Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Wszyscy pracownicy są wysoko wykwalifikowani i zaangażowani w zapewnianie najlepszej możliwej obsługi klienta.
  • Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu mobilnej wulkanizacji na terenie śląska. Autostrady Bursztynowej A1 w pobliżu Żory Wodzisław Rybnik Knurów Jastrzębie-Zdrój